وب سایت شرکت دنیای فناوری آکام یک طراحی خلاقانه و چشم نواز دارد. در طراحی این وب سایت تلاش شده است که با استفاده از رنگ ها، فونت ها، افکت ها و آخرین تکنولوژی ها هر بیننده ای را خیره کند. از آنجا که فعالیت شرکت دنیای فناوری آکام طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی است لذا می بایست وب سایت این شرکت گویای فعالیت حرفه ای در این زمینه باشد. لذا من به عنوان مدیرعامل این شرکت تمام تلاشم را کرده ام که کاری در خور شان کسب و کارم طراحی و برنامه نویسی کنم.

مشاهده وب سایت

  مشاهده سایت اصلی (کلیک کنید)

آگاهی من از متدهای طراحی یک وبسایت فروشگاهی و همچنین آشنایی با تمامی جنبه ها و چالش های کسب و کار آنلاین، من را به انتخابی استراتژیک و بی مثال در طراحی وبسایت فروشگاه آنلاین تبدیل کرده است. من به پشتوانه تجربه چند ساله طراحی وبسایت های حرفه ای فروشگاهی و تحلیل کارشناسانه رفتار خریداران آنلاین، شما را در صعودی کردن نمودار فروشتان و کسب موفقیت در این زمینه همراهی میکنم.

این فروشگاه اینترنتی جزئیات زیادی برای راحتی کاربر داره، مثلا در مرتب سازی و جستجو، کالاهای ناموجود به آخر لیست میرن و کاربر بین کالاهای ناموجود غرق نمیشه. چهت مشاهده سایت اصلی روی لینک بالا و جهت بررسی تمام امکانات و دمو (پیش نمایش) روی قسمت توضیجات (پایین تصویر) کلیک نمایید.